Cesta Fénixe

Cesta Fénixe

Fénix je bájný pták, který se vyskytuje v mytologiích mnoha národů. Jednotlivé mytologie se sice v mnoha podrobnostech liší, základním znakem ale je, že Fénix zemře spálením sebe sama a opět se ze svého popelá narodí.

Fénix je pro nás symbolem čistoty, koloběhu života a hlavně znovuzrození.

V životě občas všichni prožíváme situace, kdy máme všeho takříkajíc „nad hlavu“, kdy nás spalují plamínky nejistoty, pochybností, starostí, strádání, sebelítosti, opakující se vzlety a pády. Ano, každý vzlet a pád má svůj důvod. Každý nás posune. Každý se lehce podepíše na našem Těle i Duši. Pokud jsou tyto stavy dlouhotrvající, plamínek se živí naší životní energií a po čase začne tělo signalizovat, že něco není úplně v pořádku…může se objevit cokoliv…smutek, nespavost, únava, nechuť cokoliv tvořit, nechuť se smát a mnoho dalších i fyzických signálů. Přemýšlíte co s tím, kudy kam a jak dál. Dovedlo vás hledání k mému textu?

Co nenabízím…

Nenabízím zázraky, které se stanou bez vašeho přičinění a intenzivní práce na sobě. Neslibuji, že už nikdy v životě nešlápnete vedle a že už nikdy nezažijete těžší chvilky. Žijeme přece život a k tomu patří i horší chvíle, abychom si o to víc mohli vážit těch krásných. :-)

Co nabízím...

Nabízím pomoc při nalezení Cesty k sobě. Cesty, na které se z popela zrodí Fénix.

Budeme intenzivně pracovat v 6 - 8 setkáních. Prvotně se zaměříme na oblast života, která vás v tuto chvíli trápí nejvíc, protože ale všechno souvisí se vším, postupně pročistíme všechny oblasti života. Získáte jiný úhel pohledu na svá trápení, pocítíte výraznou úlevu a hlavně vnitřní klid. Zlepší se vaše intuice, která pak bude vaším skvělým navigátorem. Na těchto sezeních budeme odstraňovat negativní programy, které váš život ovlivňují, aniž byste si to uvědomovali. Takto "narovnáme" vztahy k financím (s financemi), práci a vše co s ní souvisí, ale také s rodiči, sourozenci, partnery...a hlavně vztah, který má člověk k sobě samému. Zpracujeme brzdící programy na úrovni jejich přijetí, projdete se mnou i meditační terapií, zharmonizujeme celý energetický systém těla. Strávíme spolu několik hodin intenzivní práce, ale úleva, kterou pocítíte a nabudete, stojí za to. :-)

Jak to celé funguje…sejdeme se v intervalech, které Vám budou vyhovovat na cca 2 - 3 hodiny. A budeme pracovat.

Cena za setkání je 600 Kč.

 

 

 

Ten, kdo žije v souladu sám se sebou, žije v souladu i se světem.

Marcus Aurelius

 

 

 

 

Kontaktujte mě